ILSA Anniversario – Konvička

49,90 59,90 

  • Špeciálne konvičky na mlieko a Latte Art
  • Vyrobené z najvyššej kvality nehrdzavejúcej ocele INOX 18/10
  • Sklon a tvar držadla umožňuje plynulé a hladké pohyby
  • Tvar výlevky ideálne zamedzuje kvapkaniu a uľahčuje vytvorenie dokonalej dekorácie
  • Dostupné v rôznych veľkostiach
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Rad Anniversario, vytvorený na oslavu 60. výročia založenia spoločnosti, je jedným zo základných kameňov katalógu ILSA. Špeciálne konvičky na mlieko a Latte Art tejto rady boli vyvinuté kombináciou hlavných funkcií požadovaných profesionálmi a vyrobené z najvyššej kvality nehrdzavejúcej ocele INOX 18/10, ktorá je mimoriadne pevná a odolná voči opotrebovaniu.

Sklon a tvar držadla umožňuje plynulé a hladké pohyby pri nalievaní, tvar výlevky ideálne zamedzuje kvapkaniu a uľahčuje vytvorenie dokonalej dekorácie.

Konvičky ILSA Anniversario pre profesionálov „Latte Art“

Aby sa splnili potreby profesionálov, konvičky na mlieko, ktoré sa používajú v kaviarňach na prípravu kávy, cappuccina a latte macchiato, sa vyvíjali a sú stále technickejšie. Dekorácia kapučína sa stala sama o sebe umením a profesionáli sa navzájom vyzývajú v súťažiach „Latte Art“ hrajúcich s kontrastmi farieb vytvorených mliečnou penou a kávou. Aby sa dosiahol tento výsledok, konvička ILSA Anniversario má predĺženú výlevku, rozšírený horný okraj, ktorý umožní postupné prilievanie mlieka, ergonomickú rukoväť pre ľahký pohyb zápästím a veľkú podpornú plochu.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Objem

350 ml, 500 ml, 750 ml

Prejsť na začiatok