Rocket Espresso Appartamento

1300,00  (1083,33  bez DPH)

Rocket Espresso Appartamento je poloprofesionálny kávovar vhodný aj pre náročnejšiu kanceláriu alebo pokročilého domáceho baristu.

  • Dvoj-okruhový poloprofesionálny espresso kávovar s pochrómovanou mosadznou hlavou značky Faema E61
  • Ručné ovládanie extrakcie pomocou ergonomicky umiestnenej páky
  • Solídne a robustné prevedenie z nehrdzavejúcej leštenej ocele dostupné v rôznych dizajnových prevedeniach
  • Polohovateľné trysky s guľovým kĺbom na paru a horúcu vodu ovládané otočným ventilom
  • Vyberateľný zásobník na 2.5 litra čerstvej vody so sacím ventilom (bezhadičkové napájanie)
  • Medený bojler s výmenníkom tepla s obsahom 1.8 litra.
  • Jeden manometer ktorý ukazuje tlak pripravenosti stroja (tlak v bojleri).
  • Odnímateľný kryt nádržky na čerstvú vodu a spodná odkvapkávajúca miska.
  • Ohrev šálok na vrchnej časti.
  • Vibračná pumpa.
Kategórie: Značka:

Popis

Rocket Espresso Appartamento je poloprofesionálny kávovar s dvoj-okruhovým systémom, ktorý umožňuje súčasne pripravovať kávu a popritom peniť mlieko bez straty tlaku v systéme.

Masívna chróm-mosadzná profesionálna hlava značky Faema E61 je nepretržite vyhrievaná cirkuláciou vody z bojlera čím je zabezpečená požadovaná teplota pri zohrievaní a extrakcii kávy.

Vlastnosti Rocket Espresso Appartamento

Kávovar je vybavený medeným bojlerom ktorý je automaticky dopĺňaný zo zásobníka čerstvej vody. Ak sa voda v bojleri minie ohrev bojlera sa z bezpečnostných dôvodnou vypne.

Nádoba na čerstvú vodu je vyberateľná, má objem 2.5 litra a je vyrobená z plastu. Voda sa automaticky dopĺňa bezhadičkovým systémom do bojlera a vrámci bezpečnosti sa pri nedostatku vody v nádržke dopĺňanie preruší.

Vibračné čerpadlo 9 bar sa stará do dokonalý prietok vody.

Extrakcia kávy je riadená manuálne a spúšťa sa pomocou pákového ventilu ergonomicky umiestneného vedľa masívnej hlavy kávovaru. Kávovar nie je vybavený časovačom, preto je potrené extrakciu spustiť a ukončiť manuálne.

Ramienka trysiek na paru ako aj na horúcu vodu sú upevnené pomocou guľových kĺbov, čo umožňuje ľahkú manipuláciu a polohovanie podľa potreby. Paru pohodlne ovládame jednoduchým otočným ventilom.

Čistenie a údržba sú jednoduché, spodná odkvapkávacia miska s mriežkou a vrchný kryt na nádobku s čerstvou vodou sú ľahko odnímateľné. Plocha na ohrev šálok (tzv. “gril”) sa nedá voľne vybrať, kryt je poistený skrutkami.

Kostra kávovaru je vyrobená z ocele a vonkajšie kryty z vysoko leštenej nehrdzavejúcej ocele. Podľa farebného prevedenia modelu môžu byť na bočných stranách dizajnové otvory bielej alebo medenej farby. Množstvo profesionálnych prvkov radí tento stroj medzi kvalitné polo-profi zariadenia, v kancelárskom prostredí spraví káva z tohto kávovaru dobrý dojem a bezpochyby uspokojí aj náročnejšieho domáceho baristu.

Technické podrobnosti:

Výhrevný výkon: 1200w
Pripojenie na 240 V pomocou štandardnej zástrčky
Rozmery: Š: 274 mm; V: 360 mm; D: 425 mm
Hmotnosť približne 20 kilogramov.
Obsah balenia: Single páka, double páka, 2x sítka do páky (single a double), 1x hliníkový tamper, 1x čistiaca kefka, 1x čistiace slepé sitko, 1x odmerná lyžica, návod na obsluhu

Ďalšie informácie

Hmotnosť 20 kg
Rozmery 43 × 28 × 36 cm
Farba

Leštená oceľ

Prejsť na začiatok